Колор камера CMOS 330 TVL, 8 mm

3.776,00 ден.   Спореди

Со степен на заштита IP44 и 11 вградени IR LED светилки, оваа камера е погодна за надворешна употреба.
Благодарение на вградениот микрофон може да се направат и повеќе снимки. Камерата има со...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со степен на заштита IP44 и 11 вградени IR LED светилки, оваа камера е погодна за надворешна употреба.
Благодарение на вградениот микрофон може да се направат и повеќе снимки. Камерата има солидно куќиште.
2м висок објект, оддалечен од камерата околу 4.8 м, видлив е на целиот екран за прикажување.
Едноставно приклучување на ТВ апарат.
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка