КОЛИЧКА TOOLCRAFT WSW-307

64.841,00 ден.   Спореди

Количка за работилница со 7 фиоки, секоја со капацитет до 40 кg, и може да се комбинира со производ број 88 70 90.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 64.841,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Количка за работилница со 7 фиоки, секоја со капацитет до 40 кg, и може да се комбинира со производ број 88 70 90.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка