Количка за транспорт на товар

4.720,00 ден.   Спореди

За транспорт на тежок товар, Макс. носивост 100 кг


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За транспорт на тежок товар, Макс. носивост 100 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка