Кокаински ноќи

150,00 ден.   Спореди

Патописецот Чарлс Прентис оди во Естрелја де Мар за да му помогне на својот брат Френк, кој е во затвор.
Патописецот Чарлс Прентис оди во Естрелја де Мар за да му помогне на својот брат Френк, к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Патописецот Чарлс Прентис оди во Естрелја де Мар за да му помогне на својот брат Френк, кој е во затвор.
Патописецот Чарлс Прентис оди во Естрелја де Мар за да му помогне на својот брат Френк, кој е во затвор. По пристигнувањето и по разговорот со пријателите на брат му, Чарлс дознава дека тој, всушност, го признал злосторството и дека не сака да ја одбегне казната.
За кратко време, Чарлс се запознава со мрачните тајни на навидум совршените прибежишта на богатите Европејци, кои се формирани на шпанскиот брег.
Во тие општествени заедници што потсетуваат на вештачки рај, а кои всушност се тоталитарни и угнетувачки, криминалот е тој што ја обновува животната енергија на жителите. Чарлс сфаќа што му се случило на неговиот брат...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи