КОЖЕН ЛЕД РАЧЕН СААТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

КОЖЕН ЛЕД РАЧЕН СААТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

4.484,00 ден.   Спореди

Екранот на часовникот е бинарна репрезентација преку црвени LED диоди. Со притискање на копче, се покажува времето за 5s. Часовникот не е во стандарден 12 или 24-часовен формат или пак со дигитални бр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.484,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Екранот на часовникот е бинарна репрезентација преку црвени LED диоди. Со притискање на копче, се покажува времето за 5s. Часовникот не е во стандарден 12 или 24-часовен формат или пак со дигитални броеви, но е во бинарен формат со LED блокови.
Значи, еден LED за 1, 2, 4, 8, 16 и 32 минути и 1, 2, 4 и 8 часа. Овие треба да се додадат и го добивате време.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка