КОД-БРАВА СО ЧИТАЧ НА КАРТИЧКИ

2.714,00 ден.   Спореди

Оваа кодирана брава за заклучување има два уреди во едно! Можете да ја отворите вратата до комбинација од броеви или со код картичка. Кодираната брава има два излези кои можат да запомнат 500 корисни...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа кодирана брава за заклучување има два уреди во едно! Можете да ја отворите вратата до комбинација од броеви или со код картичка. Кодираната брава има два излези кои можат да запомнат 500 корисници. Еден излез може да запомни 500 кодирани картички или 500 комбинации на броеви + код картички. Вториот излез може да програмира 500 комбинации од броеви. Погоден е за внатрешна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка