КОАКСИЈАЛЕН КАБЕЛ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ 1,5 М PROMO SW

177,00 ден.   Спореди

Антена кабел за ТВ, DVB-T или DVB-C приемник. Можат да се користат и за продолжување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Антена кабел за ТВ, DVB-T или DVB-C приемник. Можат да се користат и за продолжување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка