КЛУЧ ЗА ЛАПТОП -KENSINGTON MICRO

5.782,00 ден.   Спореди

Kensington® клуч за сите типови преносни компјутери со висок квалитет, изработен од цврста легура на метал. Еко-дизајн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.782,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kensington® клуч за сите типови преносни компјутери со висок квалитет, изработен од цврста легура на метал. Еко-дизајн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка