Климатизер PANASONIC CS/CU-RE12PKE INV A+, Капацитет на ладењ [кВ] 3.5, апацитет на греењ [кВ] 3.8

41.680,00 ден.   Спореди

PANASONIC CS/CU-RE12PKE INV A+, Капацитет на ладењ [кВ] 3.5, апацитет на греењ [кВ] 3.8, Еколошки плин R410A, Енергетска класа на ладењ A,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 41.680,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC CS/CU-RE12PKE INV A+, Капацитет на ладењ [кВ] 3.5, апацитет на греењ [кВ] 3.8, Еколошки плин R410A, Енергетска класа на ладењ A,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка