КЛЕШТИ - KNIPEX 13 02

2.419,00 ден.   Спореди

Клешти Knipex за соголување,изолирање, извивање или за стегање на конектори на сите типови кабли. Прецизни и за сечење и соголување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клешти Knipex за соголување,изолирање, извивање или за стегање на конектори на сите типови кабли. Прецизни и за сечење и соголување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка