Клешти за отстранување изолација од жици VDE Toolcraft

1.121,00 ден.   Спореди

Со 2-делна рачка и прилагодлива завртка за поставување на саканата жица. Со полирана површина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 2-делна рачка и прилагодлива завртка за поставување на саканата жица. Со полирана површина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка