КЛЕШТИ ЗА ДУПЧЕЊЕ - 2 MM

635,00 ден.   Спореди

Клешти за професионално дупчење на кожа до дијаметар од Ø 2 mm, со високо квалитетн челичен врв, механизам за лесно користење и заштитна пластична обвивка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 635,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клешти за професионално дупчење на кожа до дијаметар од Ø 2 mm, со високо квалитетн челичен врв, механизам за лесно користење и заштитна пластична обвивка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка