КЛЕШТА ЗА ТЕЛЕФОНСКИ КАБЕЛ 4-,6-,8-ПИНСКИ

10.325,00 ден.   Спореди

Изработени од темен специјален челик за алат со потпорна рачка за сигурно стегање За сечење и одземање на изолација на телефонските кабли и притискање на 4, 6 или 8-пински приклучоци Со должински сеча...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.325,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изработени од темен специјален челик за алат со потпорна рачка за сигурно стегање За сечење и одземање на изолација на телефонските кабли и притискање на 4, 6 или 8-пински приклучоци Со должински сечач и нож за бланкирање за плоснат кабел 6 и 12 mm должина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка