КЛЕШТА ЗА ПУМПА ЗА ВОДА KNIPEX

3.009,00 ден.   Спореди

Можно е прилагодување на ширината директно на работниот простор со една рака.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Можно е прилагодување на ширината директно на работниот простор со една рака.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка