КЛЕМИ ЗА ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИИ КАЈ ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ

708,00 ден.   Спореди

Конвенционални клеми за сите типови батерии. Професионалното одржување на аку-батериите кај повеќето уреди е сложено, па поради тоа често се расипуваат. Со VOLTCRAFT клемите за полнење овој проблем е ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конвенционални клеми за сите типови батерии. Професионалното одржување на аку-батериите кај повеќето уреди е сложено, па поради тоа често се расипуваат. Со VOLTCRAFT клемите за полнење овој проблем е минато бидејќи тие ги одржуваат Вашите скапи уреди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка