Керамичка греалка КА-5033

1.534,00 ден.   Спореди

Греалка опремена со керамички греач и вентилатор за подобра дистрибуција на топлината. Опремена е со автоматско исклучување во случај на дефект.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Греалка опремена со керамички греач и вентилатор за подобра дистрибуција на топлината. Опремена е со автоматско исклучување во случај на дефект.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка