Керамика прстени 1000 гр

Керамика прстени 1000 гр

300,00 ден.   Спореди

Филтер керамички прстени
Се користи како филтер кертриџ за слатководни аквариуми.Придонесува за создавање на совршена средина потребни за живот, како и висока бактериска филтрација .


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 300,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Филтер керамички прстени
Се користи како филтер кертриџ за слатководни аквариуми.Придонесува за создавање на совршена средина потребни за живот, како и висока бактериска филтрација .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка