Кварцен ѕиден часовник со термометар / хигрометар

2.773,00 ден.   Спореди

Ø 33 cm, Чисто стакло


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ø 33 cm, Чисто стакло

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка