КВАРЦЕН ЧАСОВНИК СО 4 LED СВЕТИЛКИ ВО БОЈА

4.543,00 ден.   Спореди

Времето на овој кварцен часовник лесно се приспособува со притискање на копчето на предната страна, а бојата на светлината со прекинувач на задната страна.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.543,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Времето на овој кварцен часовник лесно се приспособува со притискање на копчето на предната страна, а бојата на светлината со прекинувач на задната страна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка