КВАРЦЕН БУДИЛНИК - СИН

1.357,00 ден.   Спореди

Во Braun се знае колку е важен непречениот, мирен сон. Затоа часовниците се развиваат врз земајќи ја како основа тивката и прецизната германска кварцна техника. Без разлика дали сакате да ве разбуди ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во Braun се знае колку е важен непречениот, мирен сон. Затоа часовниците се развиваат врз земајќи ја како основа тивката и прецизната германска кварцна техника. Без разлика дали сакате да ве разбуди будилник на Braun или само сакате да знаете колку е часот – ќе бидете воодушевени од едноставниот и функционален дизајн, читливите бројки и функции кои не се само иновативни, туку истовремено и лесни за ракување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка