Кашкавал во Клуб ресторан Гламур

153,00 ден.   Спореди

Вкусно подготвениот кашкавал е само дел од вкусното мени на ресторанот !


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Резервирај ме http://rezervirajme.com/ Детали 153,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вкусно подготвениот кашкавал е само дел од вкусното мени на ресторанот !

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка