Картичка Verbatim MicroSDHC 16 GB класа 2

885,00 ден.   Спореди

SanDisk® microSDHC™ мемориските картички се идеални за сите мобилни телефони од поновата генерација. Може да се користат директно во телефонот со што моментално се зголемува меморискиот капацитет кој ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SanDisk® microSDHC™ мемориските картички се идеални за сите мобилни телефони од поновата генерација. Може да се користат директно во телефонот со што моментално се зголемува меморискиот капацитет кој ви е потребен за повеќе музика, видеа, слики, игри и софтверски апликациии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка