Канцелариски регистратор за 64 CD-a, сина/црна

1.239,00 ден.   Спореди

Современа синтеза меѓу класична канцелариска папка и торбичка за 32 CD/DVD-а, вклучувајќи и спирална папка за едноставно складирање на CD/DVD-а во кошулки. Различните бои на индексните картички овозмо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Современа синтеза меѓу класична канцелариска папка и торбичка за 32 CD/DVD-а, вклучувајќи и спирална папка за едноставно складирање на CD/DVD-а во кошулки. Различните бои на индексните картички овозможуваат систематско распоредување по одредени области (на пример филм, музика, игри и слично). Идеален за употреба дома, во канцеларија или на патување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка