Камин Оган Нов

10.990,00 ден.   Спореди

*Тежина:66kg
*Димензии:450*490*1030mm
*Моќност:8-9kW Производител:
Блист Шифра:
Оган нов


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


*Тежина:66kg
*Димензии:450*490*1030mm
*Моќност:8-9kW Производител:
Блист Шифра:
Оган нов

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи