КАМЕРА СО РЕФЛЕКТОР И СЕНЗОР НА ДВИЖЕЊЕ BS + SW

8.142,00 ден.   Спореди

Компактna CMOS колор камера со вграденa меморија за слика и предно светла. Во зависност од резолуцијата и големината на SD картичка може да се зачуваат до 2560 слики, или до 512 минути снимен материја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.142,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактna CMOS колор камера со вграденa меморија за слика и предно светла. Во зависност од резолуцијата и големината на SD картичка може да се зачуваат до 2560 слики, или до 512 минути снимен материјал. Вие индивидуално може да се определите дали сликите ќе се чуваат рачно, или со препознаено движење. Репродукција се врши преку USB 1.1 порт на стандарден компјутер со USB интерфејс, или со преземање на SD картичка преку читач на картички или на лаптоп.Вградениот сензор за движење може да снима и до 52 движења на растојание до 9 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка