КАМЕРА ЗА НАБЉУДУВАЊЕ 1,3 MPX DVR

17.464,00 ден.   Спореди

Камерите за надзор со дигитален рекордер заедно со овие техничките карактеристики се реткост. Висококвалитетните 2mm леќи овозможуваат агол на набљудување од 105 степени, и максимална резолуција од 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.464,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камерите за надзор со дигитален рекордер заедно со овие техничките карактеристики се реткост. Висококвалитетните 2mm леќи овозможуваат агол на набљудување од 105 степени, и максимална резолуција од 1280 x 1024 пиксели. Сликите се директно складирани на Micro SD картичка со максимален капацитет од 32 GB дури и при проблем со напојувањето со помошта на вградена батерија на полнење. За дополнување на камерата интегриран е и микрофон.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка