КАМЕРА ВО БОЈА СО ЗВУК И IR

3.363,00 ден.   Спореди

Високoквалитетни слики во боја дење и B/W слики навечер. Вградени IR-LED диоди за ноќна работа. Вградениот микрофон дозволува истовремен пренос на звук. Ако 2 метри висок објект е на растојание до 2.2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.363,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високoквалитетни слики во боја дење и B/W слики навечер. Вградени IR-LED диоди за ноќна работа. Вградениот микрофон дозволува истовремен пренос на звук. Ако 2 метри висок објект е на растојание до 2.2 метри од камерата, ќе биде прикажан на цел екран.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка