КАЛУЃЕРКАТА ОД КАСТРО

150,00 ден.   Спореди

Раскошна ренесансна хроника за љубовта меѓу една убава благородничка и сиромашно момче. Тие не само што имаат различни општествени позиции, туку се и во спротивни политички и воени табори. На моменти ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Раскошна ренесансна хроника за љубовта меѓу една убава благородничка и сиромашно момче. Тие не само што имаат различни општествени позиции, туку се и во спротивни политички и воени табори. На моменти се чини дека нивната љубов има моќ да ги победи и најтешките пречки. Но дали нежното срце на вљубената девојка ќе успее да им се спротивстави на сите искушенија и притисоци? 112 стр., 12.5 Х 20 см., брош.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи