Каиши за врзување на товар 3

290,00 ден.   Спореди

Плетена најлонска лента за врзување на товар.
Должина: 5 метри.
Широчина: 2,5 цм.
Со две метални куки и стоп систем за заклучување.
Спакувано во двојно блистер пакување.
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Плетена најлонска лента за врзување на товар.
Должина: 5 метри.
Широчина: 2,5 цм.
Со две метални куки и стоп систем за заклучување.
Спакувано во двојно блистер пакување.
2 парчиња.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка