Каиши за врзување на товар 1

130,00 ден.   Спореди

Плетена најлонска лента за врзување на товар. Должина: 2,5 метри. Ширина: 3 цм. со стоп систем за закочување (2 парчиња). Спакувано во блистер пакување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 130,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Плетена најлонска лента за врзување на товар. Должина: 2,5 метри. Ширина: 3 цм. со стоп систем за закочување (2 парчиња). Спакувано во блистер пакување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка