КАБЕЛ - PROMO HS HDMI 3м

531,00 ден.   Спореди

Еthernet кабел за брз трансфер на слики или видео фајлови со висока резолуција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Еthernet кабел за брз трансфер на слики или видео фајлови со висока резолуција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка