КАБЕЛ - LiY 0.14 mm2 - КАФЕАВ

68,00 ден.   Спореди

Идеален кабел со висока флексибилност за моделирање и електроника.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 68,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален кабел со висока флексибилност за моделирање и електроника.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка