КАБЕЛ - LIFY 0.05 mm -ПОРТОКАЛОВ

221,00 ден.   Спореди

Идеален единечен кабел за градење модели и електрични компоненти.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 221,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален единечен кабел за градење модели и електрични компоненти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка