Кабел HDMI M/M Mini (Таблет/TV)1.8m

200,00 ден.   Спореди

Cable HDMI M/M Mini Gold Plated 1.8m Cablexpert. -Cable for devices combining high definition video and multi-channel audio into the digital interface -Supports high-quality HDMI interface up to v.1.3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cable HDMI M/M Mini Gold Plated 1.8m Cablexpert. -Cable for devices combining high definition video and multi-channel audio into the digital interface -Supports high-quality HDMI interface up to v.1.3 -Gold plated pins and connectors Specifications -HDMI 19pin A-male and mini C-male connectors -Supports HDMI interface up to v.1.3 -Gold-plating for reliable electrical contact -Length: 1,8 m (6 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка