КАБЕЛ 3 X 0,75 2 M - ЦРН

354,00 ден.   Спореди

Кабел со заштитен приклучок за поврзување на сите ел.апарати, како на пр. компјутери, WIFI ситеми, принтери итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кабел со заштитен приклучок за поврзување на сите ел.апарати, како на пр. компјутери, WIFI ситеми, принтери итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка