Кабел тестер Voltcraft CT-5

11.741,00 ден.   Спореди

Овој комплет е развиен специјално за професионална услуга која вклучува алатки и материјали, уред за тестирање на кабли, RJ-11 конектор, RJ-45, IEEE 1394 (FireWire) и USB. Транспарентно осветлен дис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.741,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој комплет е развиен специјално за професионална услуга која вклучува алатки и материјали, уред за тестирање на кабли, RJ-11 конектор, RJ-45, IEEE 1394 (FireWire) и USB. Транспарентно осветлен дисплеј кој покажува спроводливост на жици, престанок на жици, краток спој, уземјување , престанок на кабли (суспензија).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка