Кабел за hard disk ATA

100,00 ден.   Спореди

Cable for Hard Disk, QVS 12" IDE ATA/133 Single Drive 80Wires Ribbon Bulk


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cable for Hard Disk, QVS 12" IDE ATA/133 Single Drive 80Wires Ribbon Bulk

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка