Кабел за помош при стартување Conrad

1.357,00 ден.   Спореди

Кабелот за стартување ви помага да го запалите автомобилот кога неговиот акумулатор е празен, без да се отвори хаубата, бидејќи врската се воспоставува преку 12 V запалка на возилото. Процесот на полн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кабелот за стартување ви помага да го запалите автомобилот кога неговиот акумулатор е празен, без да се отвори хаубата, бидејќи врската се воспоставува преку 12 V запалка на возилото. Процесот на полнење започнува по поврзување (приближно 15 мин). LED приказот го покажува протокот на струја и статусот на полнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка