КАБЕЛ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ ДЕКОРАТИВНО LED ОСВЕТЛУВАЊЕ

177,00 ден.   Спореди

300 милиметарски продолжен кабел за декоративно светло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


300 милиметарски продолжен кабел за декоративно светло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка