КАБЕЛ ЗА КОНВЕРТИРАЊЕ CONRAD USB 3.0 IDE & SATA

1.151,00 ден.   Спореди

Надворешните SATA/IDE хард дискови или уреди се читаат 10 пати побрзо, благодарение на USB 3.0. USB 3.0 помага да се постигне брзина на пренос до 5 Gbit/s и така се олеснува копирањето на големо колич...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.151,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Надворешните SATA/IDE хард дискови или уреди се читаат 10 пати побрзо, благодарение на USB 3.0. USB 3.0 помага да се постигне брзина на пренос до 5 Gbit/s и така се олеснува копирањето на големо количество податоци. Конвертирачкиот кабел е погоден за тестирање на уредите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка