КАБЕЛ ЗА ЗВУЧНИК - 2 x 1.35 mm

4.307,00 ден.   Спореди

Транспарентен, флексибилен и висококвалитетен кабел за звучници.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.307,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Транспарентен, флексибилен и висококвалитетен кабел за звучници.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка