КАБЕЛ ДИГАЛКА - 12V/900KG

6.608,00 ден.   Спореди

Дигалка со кабел која работи до тежина од 900 кг. Вграден адаптер со автоматска контрола преку далечински управувач, кука со предни и задни конектори и можност за фиксирање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.608,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигалка со кабел која работи до тежина од 900 кг. Вграден адаптер со автоматска контрола преку далечински управувач, кука со предни и задни конектори и можност за фиксирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка