ИНФРАЦРВЕН ТЕРМОМЕТАР, VOLTCRAFT 110-1S

1.357,00 ден.   Спореди

Мал, прецизен и едноставен за користење. Идеален апарат со температурен дијапазон од -30 до + 110 С, вградени штоперица и часовник, минимална и максимална функција, автоматско исклучување и термометар...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мал, прецизен и едноставен за користење. Идеален апарат со температурен дијапазон од -30 до + 110 С, вградени штоперица и часовник, минимална и максимална функција, автоматско исклучување и термометар со можност на температурно отчитување во Целзиусова и Фаренхајтова скала.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка