ИНТЕРНЕТ СТИК - WIRELESS -LINKSYS WUSB100

2.537,00 ден.   Спореди

Linksys WUSB100 стик за преносни системи за брзо вклучување на интернет. Комапкатен адаптер за приклучување во УСБ портот на компјутерот. SetUp Wizard ве води чекор по чекор во процесот за конфигураци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Linksys WUSB100 стик за преносни системи за брзо вклучување на интернет. Комапкатен адаптер за приклучување во УСБ портот на компјутерот. SetUp Wizard ве води чекор по чекор во процесот за конфигурација. Заштитна енкрипција тип 128 bit.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка