ИНТЕРНЕТ РАДИО DNT IP DIAMOND

10.502,00 ден.   Спореди

Вистинска музичка разноликост со неограничено интернет радио. До 30000 радио станици преку WiFi и информации за временска прогноза за 6400 градови во Германија. Дрвеното куќиште произведува одличен з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.502,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вистинска музичка разноликост со неограничено интернет радио. До 30000 радио станици преку WiFi и информации за временска прогноза за 6400 градови во Германија. Дрвеното куќиште произведува одличен звук и изгледа мошне елегантно. Можност за зачувување на 12 омилени станици. Функционира и како аларм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка