ИНТЕРНЕТ/РАДИО/ТВ - ARNOVA

11.977,00 ден.   Спореди

Откријте ги ТВ и радио станиците од регионот без да трошите време на пребарување на чиста фреквенција. Повеќето станици се веќе подесени. Голема меморија, вградени два звучника
и дисплеј со голе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.977,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Откријте ги ТВ и радио станиците од регионот без да трошите време на пребарување на чиста фреквенција. Повеќето станици се веќе подесени. Голема меморија, вградени два звучника
и дисплеј со големина од 8.8 cm (3.5""). Можност за користење како дигитална рамка за слики или аларм часовник.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка