Интернет метеостаница

1.817,00 ден.   Спореди

Интернет метео-станицата дневно добива 4 пати информации за временската прогноза. Надворешната температура се одредува од страна на интернет портал за податоци на моменталната временска прогноза од ст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.817,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интернет метео-станицата дневно добива 4 пати информации за временската прогноза. Надворешната температура се одредува од страна на интернет портал за податоци на моменталната временска прогноза од станицата за временска прогноза, и е интерполиран на точниот поштенски код. Компјутерот не треба да се остави вклучен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка