Интерактивен глобус Oregon Scientific Smart Globe

Интерактивен глобус Oregon Scientific Smart Globe

11.623,00 ден.   Спореди

Првиот глобус којшто секогаш е освежен со најнови и тековни податоци ажурирани преку Интернет. Опремен е со ,,паметно" пенкало за интерактивно учење за целата Земјина топка и запознавањ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.623,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Првиот глобус којшто секогаш е освежен со најнови и тековни податоци ажурирани преку Интернет. Опремен е со ,,паметно" пенкало за интерактивно учење за целата Земјина топка и запознавање на сите држави во светот. На располагање Ви се 30 активности кои се соодветни за 3 возрасни групи (5 - 8, 9 - 14, 15+ години).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка