ИНТЕЛИГЕНТНА СТАНИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ

6.547,00 ден.   Спореди

Прикажаниот текст ви дава јасни и детални информации за врмеенските услови, како и претпоставка за најниската ноќна температура, прогноза за магла, снег, невреме, бури и мрзнење и времетраење и вероја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.547,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прикажаниот текст ви дава јасни и детални информации за врмеенските услови, како и претпоставка за најниската ноќна температура, прогноза за магла, снег, невреме, бури и мрзнење и времетраење и веројатност на временската прогноза. Комплексниот систем за прогноза врз основа на измерените временски параметри е развиен со искусни метеоролози и ИТ-специјалисти. Јазикот може да се избере меѓу германски, италијански, англиски, француски и шпански.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка