ИНСТРУМЕНТ Equus вода/масло

1.475,00 ден.   Спореди

Овој инструмент се користи за следење на течноста за ладење или температурата на маслото на моторот. Тоа ви овозможува брзо утврдување кога течностите на моторот ја имаат достигнато својата работна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.475,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој инструмент се користи за следење на течноста за ладење или температурата на маслото на моторот. Тоа ви овозможува брзо утврдување кога течностите на моторот ја имаат достигнато својата работна температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка